FOTOBUDKA

.

ZDJĘCIA Z FOTO-BUDKI DOSTĘPNE SĄ W ZAKŁADCE „TWOJA GALERIA”

.

„Co za świetny pomysł” – zdarza nam się słyszeć naprawdę często.

Dla nas fotobudka to coś więcej, niż automat do zdjęć. To przede wszystkim atmosfera, która się wokół niej tworzy. Świetna zabawa, mnóstwo pozytywnych emocji i radości, niekontrolowane wybuchy śmiechu, pomysłowość i kreatywność. Dla gości jest to niezwykła atrakcja, możliwość wpisania życzeń do albumu dla młodej pary i zachowanie zdjęć również dla siebie. Dla nowożeńców to pierwsza weselna pamiątka, którą otrzymują po zakończonej zabawie. Księga gości wypełniona indywidualnymi życzeniami i zdjęciami, staje się albumem pięknych wspomnień.

Wkładamy mnóstwo serca w naszą pracę i zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Tworzymy grafiki na albumie i wydrukach. Wpisujemy się w motyw lub kolor przewodni, tak by współgrać z całą aranżacją wesela. Albumy, a także rekwizyty do zdjęć wykonujemy samodzielnie, również na indywidualne zamówienie. Mamy sporo pomysłów na ich realizację.

Ponadto cenimy sobie zaufanie jakim nas obdarzacie, dlatego nigdy nie upubliczniamy galerii zdjęć które wykonuje nasza fotobudka. Są one chronione hasłem na naszej stronie.

Obsługujemy głównie wesela, ale pojawiamy się także na imprezach firmowych, plenerowych, eventach, przyjęciach rodzinnych.

Masz jakieś dodatkowe pytania? Życzenia? Napisz, a postaramy się im sprostać.

 

Fotobudka to profesjonalny automat do samodzielnego robienia zdjęć, który dojedzie w każde miejsce. Jest bardzo prosta w obsłudze: po kliknięciu START na panelu dotykowym fotografie są robione automatycznie i drukowane w ciągu kilkunastu sekund. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu, zdjęcia są bardzo dobrej jakości, a wydruki automatycznie rozcinane. Fotobudkę wynająć można na określony czas w którym nie ma limitu zdjęć!

Podstawowy pakiet zawiera:

  • 2h nielimitowanej ilości wykonanych zdjęć
  • opcję wyboru ilości wydruków – każdy z uczestników otrzymuje od razu wydruk!
  • różnorodne gadżety tematyczne i tło fotograficzne
  • album do wklejania zdjęć i wpisywania życzeń – księga gości/życzeń
  • indywidualną grafiką na albumie, wydrukach i w galerii internetowej
  • galerię internetową zabezpieczoną hasłem
  • opiekę asystentów

Dodatkowo proponujemy:

  • dodatkowe godziny wynajmu
  • indywidualne tło do zdjęć

W przypadku skorzystania z naszej oferty foto lub wideo cena za wynajem fotobudki jest niższa.

O szczegóły prosimy pytać dzwoniąc lub w zakładce kontakt.

F A C E B O O K